Pakalpojumi

Mazgāt veļas mazgātavā Speed Queen ir ne tikai izdevīgi, bet arī ērti!

Viena mazgāšanas reize profesionālajā veļas mašīnā ilgst ne ilgāk kā 45 minūtes. Mūsu mašīnas ir pieslēgtas pie karstās un aukstās ūdens padeves, tādējādi mēs taupām laiku ūdens sildīšanai. Mēs izmantojam tikai šķidros mazgāšanas līdzekļus, kas acumirklī izšķīst ūdenī. Jums nav jāgaida, kamēr beigs mazgāties jūsu izvēlētā veļas mašīna, jūs vienlaicīgi varat izmantot vairākas veļas mašīnas.

Ja jums nav laika, mēs izmazgāsim jūsu veļu; saņemt to varēsiet jebkurā ērtā laikā. Izmantojiet pakalpojumu “Izmazgāt manā vietā”.

Žāvējiet veļu mazgātavā Speed Queen, lai ietaupītu vietu savās mājās, un saņemiet tīru un sausu veļu — it īpaši aukstajā un lietainā gadalaikā.

Ko var mazgāt? Pie mums var izmazgāt praktiski visu. Jums ir pieejamas lielas ietilpības profesionālās veļas mašīnas un žāvējamās mašīnas. Mūsu mašīnās var ievietot, izmazgāt un izžāvēt segas, pledus, virsmatraču pārvalkus, ka arī plānos Dormeo virsmatračus. Mēs izmantojam tikai profesionālos mazgāšanas līdzekļus, kas jau ietilpst vienā mazgāšanas cenā.